A-B SPEKTRUM, počítačové a vzdělávací kurzy, s.r.o.

Adresa:
Blahoslavova 4, 130 00 Praha 3
Telefon:
271 771 610, 608 907 020
E-mail:
info@abspektrum.cz
Web:
http://www.abspektrum.cz
IČ:
DIČ:
CZ27158128

Nabízené kurzy:

Název kurzu
Délka Cena Poznámka Kdy
Základy PC a Windows
2 dny - 12 vyuč. h.  1.900,- Kč  Tento kurz je určen pro účastníky, kteří nemají žádnou zkušenost s počítačem a případně se jej bojí. Kurz nepředpokládá jakékoliv počítačové znalosti.     

Doplňující informace:

Statut společnosti: Soukromá
Sekce: Počítače, IT
Poslední aktualizace: 27. 05. 2016
EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…