Agentura FINE, s.r.o.

Vyučovaný jazyk
Délka studia Frekvence Školné
Angličtina
individuální  individuální  dle typu kurzu
Francouzština

Italština

Němčina
dle typu kurzu  dle typu kurzu  dle typu kurzu
Portugalština

Přípravný kurz AJ na VŠE
1 týden  4 hod. denně  1.590,- Kč
Ruština

SPECIÁLNÍ KURZY ANGLICKÉHO JAZYKA PRO LÉKAŘE
dle typu kurzu  dle typu kurzu
Španělština

Statut společnosti: Soukromá
Sekce: Angličtina | Němčina | Francouzština | Španělština | Portugalština | Italština | Ruština
Poslední aktualizace: 31. 05. 2016