Autoškoly

Autoškola Ing. Ondřej Horázný

Ondříčkova 9,
130 00 Praha 3

Uvažujete nad řidičským průkazem? Bez řidičáku to dneska rozhodně nejde. Pokud vás zajímá, která autoškola se nachází ve vašem okolí, podívejte se do katalogu autoškol . Najdete zde základní informace o autoškolách včetně kotaktních údajů a cen za jednotlivé kurzy. Najděte si autoškolu , která bude vyhovovat vašim potřebám.

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.