Camp Counselors and Work Experience USA sro

Adresa:
Thákurova 3, 160 00 Praha 6
Telefon:
+420 220 181 780, +420 732 601 269
E-mail:
info@ccusa.cz
Web:
http://www.ccusa.cz
Fax:
+420 220 181 780
IČ:
DIČ:
CZ26159805

Nabízené pobyty:

Cílová země
Doba pobytu Činnost Další informace
Chorvatsko
1-2 týdny  Letní tábor Camp California  Mezinárodní letní tábor pro děti od 9 do 16 let, na chorvatském pobřeží, vedený ve stylu amerických táborů v angličtině. 
Rusko
1-2 měsíce  brigády na letních táborech  Camp Russia brigády na dětských táborech v Rusku, pro vedoucí a instruktory, novinka na českém trhu. 
USA
9-11 týdnů  Vedoucí/Pomocná síla na táboře v USA  Program podporovaný vládou USA. Práce na pozicích instruktorů, vedoucích a pomocných sil. Nízké náklady, strava a ubytování zdarma, pojištění a letenka hrazené. Vysoké kapesné. Už 17 let v ČR. 
USA
2-4 měsíce  letní studentské brigády v USA  Práce v národních a zábavních parcích, restaurace, hotely a rekreační střediska v USA. Standardní pracovní příležitosti, možnost vydělat si peníze, cestovat a zdokonalit si angličtinu. Práci si hledáte sami nebo ji hledá agentura podle Vašeho výběru. Prog 

Doplňující informace:

Statut společnosti: Soukromá
Sekce: Anglofonní země
Poslední aktualizace: 25. 05. 2016
EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.