CZECHIA LTD s.r.o.

Adresa:
Národní třída 28, 110 00 Praha 1
Telefon:
+44(0) 20 8520 8801
E-mail:
info@londyn.cz
Web:
http://www.londyn.cz
Fax:
221 105 359
IČ:
DIČ:
CZ26917971

Nabízené pobyty:

Cílová země
Doba pobytu Činnost Další informace
Velká Británie
neomezeno  Ubytování House Share  Kvalitní ubytování v Londýně, 1-4 lůžkové pokoje, ceny od 165 GBP / měsíc! 
Velká Británie
neomezeno  Asistenční služby v Londýně  Pomoc s vyřízením dokladů a registrací na úřadech. Informační centrum k dispozici všem klientům. 
Velká Británie
  Pořádání koncertů cz/sk skupin v Londýně  Pravidelné pořádání koncertů českých a slovenských skupin v Londýně (Monkey Business, Lucie, Richard Muller, J.Nohavica apod.) 
Velká Británie
1 až 52 týdnů  The Microschool  Jazyková škola se speciální metodou vyuky BARKLEY! Kurzy od 720 Kč/týden! 
Velká Británie
neomezeno  Zprostředkování práce s povolením MPSV ČR  Krátkodobé brigády i dlouhodobé pracovní pobyty ve Velké Británii. 
Velká Británie
  ECHO Magazín  Tištěný magazín i Internetový informační portál pro Čechy a Slováky ve Velké Británii. www.echomagazin.com 

Doplňující informace:

Statut společnosti: Soukromá
Sekce: Anglofonní země
Poslední aktualizace: 26. 05. 2016
EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…