Internetová škola ZAV

Adresa:
Jílovská 426/27, 142 00 Praha 4
Telefon:
603 302 128
E-mail:
skola@zav.cz
Web:
http://www.zav.cz
IČ:
DIČ:
CZ7152060663

Nabízené kurzy:

Název kurzu
Délka Cena Poznámka Kdy
Individuální výuka psaní na klávesnici, resp. klávesnicové gramotnosti, a následných rutin (cizojazyčná slovíčka, cizí slova, atd. )
30 až 60 h  Podle tříd 500/400/300/0/0/0/0 + DPH 20%  Kurzy jsou individuální, není nutno, aby začínali všichni posluchači ve stejnou dobu. Každý pracuje individuálně svým tempem. Vhodné i pro dyslektiky.     
Psaní na klávesnici pro jednu ruku
  bezplatně       
ZAV - školní výuka
individuálně  podle úspěšnosti v minulém školním roce  Zařazena také obsluha numerické klávesnice, procvičování české gramatiky a cizojazyčných slovíček. 50 % zvýhodnění pro ZŠ, odečet motivačních dotací, které školy získávají v meziškolní internetové soutěži. Licence platí pro neomezený počet vyučovaných osob v budově (budovách) školy.     

Doplňující informace:

Statut společnosti: Soukromá
Sekce: Počítače, IT | E-learning
Poslední aktualizace: 23. 05. 2016
EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…