Jazyková škola Gaudeo CB s.r.o.

Adresa:
Pražská třída 125, 370 04 České Budějovice
Telefon:
recepce@gaudeo.cz
Web:
IČ:
DIČ:
CZ25164040

Vyučované předměty:

Vyučovaný jazyk
Délka studia Frekvence Školné
ANGLIČTINA

FRANCOUZŠTINA

NĚMČINA

ŠPANĚLŠTINA

Statut společnosti: Soukromá
Sekce: Angličtina | Němčina | Francouzština | Španělština | Čeština pro cizince | Ruština
Poslední aktualizace: 30. 05. 2016

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.