Jazykové centrum LAURUS

Název kurzu
Délka Cena Poznámka Kdy
angličtina, němčina
pololetní kurz pro děti i dospělé   3 800,- Kč  1 x týdně (90 minut)
2 víkendy pro věčné začátečníky, dospělé   2 500,- Kč   20 výukových lekcí
prázdninový kurz pro děti, týden (20 výukových lekcí)   1 800,- Kč   každý den
týden, jazykový tábor pro děti   5 400,- Kč   8 výukových lekcí denně

Statut společnosti: Soukromá
Sekce: Jazyky
Poslední aktualizace: 27. 05. 2016

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.