Jazykové školy (jazykovky) Brno

616 00 Brno

1 2 3 >>

(celkem 51 záznamů)

Angličtina nutná nebo anglický jazyk podmínkou! Zdá se vám to povědomé? Máte pocit, že nastal čas udělat něco s vašimi znalostmi cizího jazyka? Najděte si dobrou jazykovou školu! Podívejte se do našeho katalogu jazykových škol v Brně. Naleznete zde nepřeberné množství jazyků, intenzivních kurzů, individuální výuky a dalších možností, které jednotlivé jazykové školy poskytují. Pokud patříte mezi studenty, kteří se chtějí věnovat jazyku i po střední škole, zkuste jazykovou školu, kde můžete absolvovat pomaturitní studium. Jazykové školy dnes nabízejí různé metody, jak se jazyk naučit. Stačí si jen vybrat.

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…