Jazykové školy (jazykovky) České Budějovice

ASSET - vzdělávací centrum

Zavadilka 2488,
370 05 České Budějovice

Jazyková škola Gaudeo CB s.r.o.

Pražská třída 125,
370 04 České Budějovice

CEET, s. r. o.

Lidická tř. 119/15 ,
370 01 České Budějovice

EDUCOCENTER Jiří Čapek s.r.o.

Štítného 12,

Skřivánek s.r.o.

Radniční 133/1,

POLYGLOT spol. s r.o. - pobočka České Budějovice

Komenského 50,

Jipka České Budějovice

Karla IV. 3,

Skřivánek s.r.o.

Klokotská 119/12,
390 01 Tábor

SOPHIA, jazykové služby s.r.o.

Hroznová 28,
370 01 České Budějovice

Angličtina nutná nebo anglický jazyk podmínkou! Zdá se vám to povědomé? Máte pocit, že nastal čas udělat něco s vašimi znalostmi cizího jazyka? Najděte si dobrou jazykovou školu! Podívejte se do našeho katalogu jazykových škol v Českých Budějovicích. Naleznete zde nepřeberné množství jazyků, intenzivních kurzů, individuální výuky a dalších možností, které jednotlivé jazykové školy poskytují. Pokud patříte mezi studenty, kteří se chtějí věnovat jazyku i po střední škole, zkuste jazykovou školu, kde můžete absolvovat pomaturitní studium. Jazykové školy dnes nabízejí různé metody, jak se jazyk naučit. Stačí si jen vybrat.