Jazykové školy (jazykovky) Karlovy Vary

Enigma škola jazyků

Sokolovská 72,
360 05 Karlovy Vary

Centrum cizích jazyků a dalšího vzdělávání, s.r.o.

nám. V. Řezáče 5/136,
360 09 Karlovy Vary

Angličtina Bradley

Tyršova 22,
360 01 Karlovy Vary

Skřivánek s.r.o.

T.G. Masaryka 42,
360 01 Karlovy Vary

Škola německého jazyka

Dvořákova 5,
35002 Cheb

Angličtina nutná nebo anglický jazyk podmínkou! Zdá se vám to povědomé? Máte pocit, že nastal čas udělat něco s vašimi znalostmi cizího jazyka? Najděte si dobrou jazykovou školu! Podívejte se do našeho katalogu jazykových škol v Karlových Varech. Naleznete zde nepřeberné množství jazyků, intenzivních kurzů, individuální výuky a dalších možností, které jednotlivé jazykové školy poskytují. Pokud patříte mezi studenty, kteří se chtějí věnovat jazyku i po střední škole, zkuste jazykovou školu, kde můžete absolvovat pomaturitní studium. Jazykové školy dnes nabízejí různé metody, jak se jazyk naučit. Stačí si jen vybrat.