Jazykové školy (jazykovky) Kolín

AngIta

Znak školy "AngIta, Týnec nad Labem"

Žižkova 56,
28126 Týnec nad Labem

LeVl languages

Zahradní 46,
280 00 Kolín III.

Jazyková škola VT Kolín

Pražská 880,
280 02 Kolín

Skřivánek s.r.o.

Havelcova 70,
280 02 Kolín

Angličtina nutná nebo anglický jazyk podmínkou! Zdá se vám to povědomé? Máte pocit, že nastal čas udělat něco s vašimi znalostmi cizího jazyka? Najděte si dobrou jazykovou školu! Podívejte se do našeho katalogu jazykových škol v Kolíně. Naleznete zde nepřeberné množství jazyků, intenzivních kurzů, individuální výuky a dalších možností, které jednotlivé jazykové školy poskytují. Pokud patříte mezi studenty, kteří se chtějí věnovat jazyku i po střední škole, zkuste jazykovou školu, kde můžete absolvovat pomaturitní studium. Jazykové školy dnes nabízejí různé metody, jak se jazyk naučit. Stačí si jen vybrat.