Jazykové školy (jazykovky) Královehradecký kraj

Jazyková škola Gulliver ILS

Československé armády 954/7,
500 02 Hradec Králové

EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s.r.o.

Pospíšilova 324,
500 03 Hradec Králové

A-Z Education centre s.r.o.

Gočárova 504,
500 02 Hradec Králové

Mgr. Jaroslav Hroch - PASTIME

Plhovská 1100,
547 01 Náchod

Skřivánek s.r.o.

Eliščino nábřeží 280/23,
500 03 Hradec Králové

Angličtina-Hravě - Martin Hrubý

Batňovice 219,
54237 Batňovice

NEJZÁBAVNĚJŠÍ ANGLIČTINA

Skřivánčí 770,
541 01 Trutnov

Martin Adámek, Náchod, s. r. o.

Výuka u studenta,
54701 Náchod (výuka i jinde)

Angličtina nutná nebo anglický jazyk podmínkou! Zdá se vám to povědomé? Máte pocit, že nastal čas udělat něco s vašimi znalostmi cizího jazyka? Najděte si dobrou jazykovou školu! Podívejte se do našeho katalogu jazykových škol v Královehradeckém kraji. Naleznete zde nepřeberné množství jazyků, intenzivních kurzů, individuální výuky a dalších možností, které jednotlivé jazykové školy poskytují. Pokud patříte mezi studenty, kteří se chtějí věnovat jazyku i po střední škole, zkuste jazykovou školu, kde můžete absolvovat pomaturitní studium. Jazykové školy dnes nabízejí různé metody, jak se jazyk naučit. Stačí si jen vybrat.