Jazykové školy (jazykovky) Ústecký kraj

podle okresů | podle zaměření

Richard Musil spol. s r.o.

Masarykova 179,

Jaroslava Průchy 1915/24,
434 01 Most

Agentura PAROLE

Cihlářská 4132,
430 03 Chomutov

Agentura INTERPRET, s.r.o.

Hrnčířská 64/4,

Agentura GERMA s.r.o.

V Podhájí 776/30,

Dlouhá 1/12,

Jaroslava Průchy 1915/24,
434 01 Most

Angličtina nutná nebo anglický jazyk podmínkou! Zdá se vám to povědomé? Máte pocit, že nastal čas udělat něco s vašimi znalostmi cizího jazyka? Najděte si dobrou jazykovou školu! Podívejte se do našeho katalogu jazykových škol v Ústeckém kraji. Naleznete zde nepřeberné množství jazyků, intenzivních kurzů, individuální výuky a dalších možností, které jednotlivé jazykové školy poskytují. Pokud patříte mezi studenty, kteří se chtějí věnovat jazyku i po střední škole, zkuste jazykovou školu, kde můžete absolvovat pomaturitní studium. Jazykové školy dnes nabízejí různé metody, jak se jazyk naučit. Stačí si jen vybrat.