Nástavbové studium

Prague College

Polská 10,
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Střední škola MESIT o.p.s.

Družstevní 818,
686 01 Uherské Hradiště - Mařatice

Střední odborné učiliště DAKOL, s. r. o.

Petrovice u Karviné 570,
735 72 Petrovice u Karviné

Střední odborná škola Slavičín

Divnice 119,
763 21 Slavičín

AZ SMART - vzdělávací centrum Ostrava

28. října 165,
709 00 Ostrava - Mariánské hory

AZ SMART - vzdělávací centrum Praha

Vodičkova 41 (vchod z pasáže Světozor),

Střední škola dopravy, obchodu a služeb

nám. Klášterní 127,
672 01 Moravský Krumlov

1 2 3 4 >>

(celkem 63 záznamů)

Jste vyučeni a rádi byste si dodělali maturitu? Zkuste nástavbové studium , které navazuje na tříleté učební obory. Nikdy není na studium pozdě. Pokud již pracujete, ale potřebujete si zvýšit kvalifikaci, přihlašte se na dálkové nástavbové studium. Můžete studovat ve stejném i příbuzném oboru, ve kterém jste vyučeni a přitom stále pracovat. Dodělat si maturitní zkoušku je možné v každém věku.

Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…