Nástavbové studium

BOHEMIA INSTITUT s.r.o.

Tuklatská 3/2105,
100 00 Praha 10

Bezpečnostně právní akademie Brno, s. r. o.

Zoubkova 20,
634 00 Brno-Nový Lískovec

SOŠ a SOU strojírenské a stavební

Dukelská 1240,
790 01 Jeseník

Střední škola MESIT o.p.s.

Družstevní 818,
686 01 Uherské Hradiště - Mařatice

Gymnázium, střední odborná škola

Masarykova třída 1313,
735 14 Orlová - Lutyně

Střední škola dopravy, obchodu a služeb

nám. Klášterní 127,
672 01 Moravský Krumlov

1 2 3 >> 

(celkem 56 záznamů)

Jste vyučeni a rádi byste si dodělali maturitu? Zkuste nástavbové studium , které navazuje na tříleté učební obory. Nikdy není na studium pozdě. Pokud již pracujete, ale potřebujete si zvýšit kvalifikaci, přihlašte se na dálkové nástavbové studium. Můžete studovat ve stejném i příbuzném oboru, ve kterém jste vyučeni a přitom stále pracovat. Dodělat si maturitní zkoušku je možné v každém věku.

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…