Nástavbové studium

Střední škola MESIT o.p.s.

Družstevní 818,
686 01 Uherské Hradiště - Mařatice

SOU nábytkářské a technické

Nový Zlíchov 1,

Střední škola obchodu a služeb Jihlava

Karolíny Světlé 2,
586 01 Jihlava

Střední škola technická Žďár nad Sázavou

Strojírenská 6,
591 71 Žďár nad Sázavou 1

Střední škola dopravy, obchodu a služeb

nám. Klášterní 127,
672 01 Moravský Krumlov

Střední škola řemesel a služeb

Tovačovského sady 79,
676 02 Moravké Budějovice

Střední škola

Sýkorova 1/613,
736 01 Havířov

Střední průmyslová škola Chrudim

Čáslavská 973,
537 01 Chrudim

Střední škola stavební Jihlava

Žižkova 1939/20,
586 01 Jihlava

SOU Nové Strašecí

Sportovní 1135,
271 80 Nové Strašecí

1 2 >>

(celkem 28 záznamů)

Jste vyučeni a rádi byste si dodělali maturitu? Zkuste nástavbové studium , které navazuje na tříleté učební obory. Nikdy není na studium pozdě. Pokud již pracujete, ale potřebujete si zvýšit kvalifikaci, přihlašte se na dálkové nástavbové studium. Můžete studovat ve stejném i příbuzném oboru, ve kterém jste vyučeni a přitom stále pracovat. Dodělat si maturitní zkoušku je možné v každém věku.