Nástavbové studium

SOŠ zahradnická a SOU Rajhrad

Masarykova 198,
664 61 Rajhrad

Jste vyučeni a rádi byste si dodělali maturitu? Zkuste nástavbové studium , které navazuje na tříleté učební obory. Nikdy není na studium pozdě. Pokud již pracujete, ale potřebujete si zvýšit kvalifikaci, přihlašte se na dálkové nástavbové studium. Můžete studovat ve stejném i příbuzném oboru, ve kterém jste vyučeni a přitom stále pracovat. Dodělat si maturitní zkoušku je možné v každém věku.

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.