Nástavbové studium

SOŠ zahradnická a SOU Rajhrad

Masarykova 198,
664 61 Rajhrad

Jste vyučeni a rádi byste si dodělali maturitu? Zkuste nástavbové studium , které navazuje na tříleté učební obory. Nikdy není na studium pozdě. Pokud již pracujete, ale potřebujete si zvýšit kvalifikaci, přihlašte se na dálkové nástavbové studium. Můžete studovat ve stejném i příbuzném oboru, ve kterém jste vyučeni a přitom stále pracovat. Dodělat si maturitní zkoušku je možné v každém věku.

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.