Obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, příspěvková organizace

Adresa:
Pařížská 15, 400 01 Ústí nad Labem
Telefon:
adamkova@oaulpar.cz
Web:
Fax:
IČ:

Vyučované předměty:

Vyučovaný jazyk
Délka studia Frekvence Školné
ANGLIČTINA

FRANCOUZŠTINA

NĚMČINA

RUŠTINA

ŠPANĚLŠTINA

Statut společnosti: Státní
Oprávnění ke státním jazykovým zkouškám: ano
Sekce: Angličtina | Němčina | Francouzština | Španělština | Čeština pro cizince | Italština | Ruština
Poslední aktualizace: 09. 01. 2017