Relevance školy

Panevropská vysoká škola (UNINOVA)

Váha Název Hodnota
2.5 b Registrace - Objem inzerce 0
1.5 b Kdy byla provedena poslední aktualizace 0
Tato složka hodnotí, nakolik je záznam školy aktuální - tedy kolik času uplynulo od posledního potvrzení editace záznamu školy. Za každých uplynulých 31 dní od poslední editace se odečítá 10%.
1.0 b Dostupnost www prezentace 100
Několikrát denně se náš automat pokouší otevřít zadanou stránku. Pokud se mu vrátí platné HTTP hlavičky, pokus je zapsán jako úspěšný. Pokud je stránka nedostupná, či server nevrací správné hlavičky, pokus je hodnocen jako neplatný. Výpočet:
[platnych]*100/([platnych]+[neplatnych])
0.5 b PhD studium 0
0.5 b Kvalita www prezentace 100
Toto je náš čistě subjektivní názor na kvalitu zadané www prezentace. Pokud máte pocit, že jsme Vás podhodnotili (či nadhodnotili), ozvěte se na e-mailovou adresu webmaster@vzdelani.cz a my můžeme stránku přehodnotit.
0.5 b Možnost studovat v zahraničí 0
0.5 b Jak dlouho je škola registrována 100
Hodnotí, jak dlouho již udržujeme záznam o této škole. Čím je u nás záznam déle, tím vyšší rating. Začíná na nule, za každý měsíc se zvyšuje o 10%. Pokud již byla škola zaregistrována na "starém" Vzdělání.CZ, získává automaticky 100%.
0.5 b Návštěvnost záznamu 0
Ohodnocuje kolikrát byl zobrazen záznam školy. Výpočet:
[počet zobrazení]*3
0.5 b Certifikáty (IES, Europass, člen asociace AIVD...) 0
0.5 b Možnost praxe při studiu 0
0.5 b Certifikát Ověřené vzdělání na webových stránkách 0

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…