Relevance školy

Váha Název Hodnota
2.5 b Registrace - Objem inzerce 0
1.5 b Kdy byla provedena poslední aktualizace 70
Tato složka hodnotí, nakolik je záznam školy aktuální - tedy kolik času uplynulo od posledního potvrzení editace záznamu školy. Za každých uplynulých 31 dní od poslední editace se odečítá 10%.
1.0 b Dostupnost www prezentace 100
Několikrát denně se náš automat pokouší otevřít zadanou stránku. Pokud se mu vrátí platné HTTP hlavičky, pokus je zapsán jako úspěšný. Pokud je stránka nedostupná, či server nevrací správné hlavičky, pokus je hodnocen jako neplatný. Výpočet:
[platnych]*100/([platnych]+[neplatnych])
0.5 b Nabídka mimoškolních aktivit 100
0.5 b Kvalita www prezentace 100
Toto je náš čistě subjektivní názor na kvalitu zadané www prezentace. Pokud máte pocit, že jsme Vás podhodnotili (či nadhodnotili), ozvěte se na e-mailovou adresu webmaster@vzdelani.cz a my můžeme stránku přehodnotit.
0.5 b Možnost studovat v zahraničí 0
0.5 b Jak dlouho je škola registrována 100
Hodnotí, jak dlouho již udržujeme záznam o této škole. Čím je u nás záznam déle, tím vyšší rating. Začíná na nule, za každý měsíc se zvyšuje o 10%. Pokud již byla škola zaregistrována na "starém" Vzdělání.CZ, získává automaticky 100%.
0.5 b Návštěvnost záznamu 0
Ohodnocuje kolikrát byl zobrazen záznam školy. Výpočet:
[počet zobrazení]*3
0.5 b Certifikáty (IES, Europass, člen asociace AIVD...) 100
0.5 b Možnost praxe při studiu 0
0.5 b Certifikát Ověřené vzdělání na webových stránkách 100

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.