Relevance školy

Soukromá VOŠ zdravotnická MEDEA, s.r.o.

Váha Název Hodnota
Popis
2.5 b Registrace - Objem inzerce 0
1.5 b Kdy byla provedena poslední aktualizace 0
Tato složka hodnotí, nakolik je záznam školy aktuální - tedy kolik času uplynulo od posledního potvrzení editace záznamu školy. Za každých uplynulých 31 dní od poslední editace se odečítá 10%.
1.0 b Dostupnost www prezentace 99
Několikrát denně se náš automat pokouší otevřít zadanou stránku. Pokud se mu vrátí platné HTTP hlavičky, pokus je zapsán jako úspěšný. Pokud je stránka nedostupná, či server nevrací správné hlavičky, pokus je hodnocen jako neplatný. Výpočet:
[platnych]*100/([platnych]+[neplatnych])
0.5 b Kvalita www prezentace 100
Toto je náš čistě subjektivní názor na kvalitu zadané www prezentace. Pokud máte pocit, že jsme Vás podhodnotili (či nadhodnotili), ozvěte se na e-mailovou adresu webmaster@vzdelani.cz a my můžeme stránku přehodnotit.
0.5 b Možnost studovat v zahraničí 0
0.5 b Jak dlouho je škola registrována 100
Hodnotí, jak dlouho již udržujeme záznam o této škole. Čím je u nás záznam déle, tím vyšší rating. Začíná na nule, za každý měsíc se zvyšuje o 10%. Pokud již byla škola zaregistrována na "starém" Vzdělání.CZ, získává automaticky 100%.
0.5 b Návštěvnost záznamu 0
Ohodnocuje kolikrát byl zobrazen záznam školy. Výpočet:
[počet zobrazení]*3
0.5 b Certifikáty (IES, Europass, člen asociace AIVD...) 100
0.5 b Možnost praxe při studiu 100
0.5 b Certifikát Ověřené vzdělání na webových stránkách 100
EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…