Střední škola F. D. Roosevelta pro tělesně postižené

Forma studia Délka studia
Bižuterní výroba
2 roky
Elektromechanik pro zařízení a přístroje
Elektrotechnické, strojně montážní práce
Kožedělná výroba
Obchodní akademie
4 roky
Obchodní škola
Praktická škola dvouletá
Praktická škola jednoletá
1 rok
Provozní služby
Strojírenské práce
Textilní a oděvní výroba
Výrobce kožedělného zboží
Zahradnické práce
3 roky
Zahradnické práce - květinářské a aranžérské práce
Zahradník
Zpracovatel přírodních pletiv
Vysvětlivky: P - prezenční, D - distanční, K - kombinované

Statut společnosti: Státní
Sekce: Střední odborná učiliště | Odborná učiliště | Střední odborné školy | Praktické školy | Pro zdravotně postižené
Poslední aktualizace: 31. 05. 2016