Gymnázium Moravskoslezský kraj

Gymnázium, Karviná, příspěvková organizace

Mírová 1442,
735 06 Karviná - Nové Město

Gymnázium BESKYDY MOUNTAIN ACADEMY, s.r.o.

Dvořákova 1269,
739 11 Frýdlant nad Ostravicí

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

Čs. exilu 669,
708 00 Ostrava - Poruba

1 2 >>

(celkem 39 záznamů)

Devátá třída a co teď? Gymnázium, odborná střední škola, učiliště nebo konzervatoř. Možností je spousta. Jestli se stále rozhodujete a chcete si udělat přehled o tom, které střední školy a učilistě jsou ve vašem okolí, neváhejte a navštivte náš katalog středních škol a učilišť Moravskoslezský kraj. U nás zjistíte, kdy mají jednotlivé střední školy termíny přijímacích řízení, kdy jsou dny otevřených dveří a jaké obory se otevírají. Zkrátka mnoho užitečných informací na jednom místě. Pamatujte, že štěstí přeje připraveným a se Vzděláním.CZ vám to půjde snadno.

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.