Gymnázium Olomoucký kraj

Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45

Tomkova 45,
779 00 Olomouc - Hejčín

Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9

Čajkovského 9,
779 00 Olomouc

Gymnázium, Zábřeh, náměstí Osvobození 20

náměstí Osvobození 20,
789 01 Zábřeh

Gymnázium

Gymnazijní 257,
783 91 Uničov

Gymnázium

Svatopluka Čecha 683,
752 01 Kojetín

Gymnázium, Jeseník, Komenského 281

Komenského 281,
790 01 Jeseník

Gymnázium, Šternberk, Horní náměstí 5

Horní náměstí 5,
785 01 Šternberk

Gymnázium, Šumperk, Masarykovo náměstí 8

Masarykovo náměstí 8,
787 58 Šumperk

Devátá třída a co teď? Gymnázium, odborná střední škola, učiliště nebo konzervatoř. Možností je spousta. Jestli se stále rozhodujete a chcete si udělat přehled o tom, které střední školy a učilistě jsou ve vašem okolí, neváhejte a navštivte náš katalog středních škol a učilišť Olomoucký kraj. U nás zjistíte, kdy mají jednotlivé střední školy termíny přijímacích řízení, kdy jsou dny otevřených dveří a jaké obory se otevírají. Zkrátka mnoho užitečných informací na jednom místě. Pamatujte, že štěstí přeje připraveným a se Vzděláním.CZ vám to půjde snadno.

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.