Gymnázium

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

Čs. exilu 669,
708 00 Ostrava - Poruba

Gymnázium BESKYDY MOUNTAIN ACADEMY, s.r.o.

Dvořákova 1269,
739 11 Frýdlant nad Ostravicí

Karlínské gymnázium

Pernerova 25,

Gymnázium J. Seiferta o.p.s.

Vysočanské nám. 500,

Gymnázium J. S. Machara

Královická 668,
250 50 Brandýs n.L.-St.Boleslav

Gymnázium

Havlíčkova 175,
413 11 Roudnice nad Labem

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 17 >>

(celkem 338 záznamů)

Devátá třída a co teď? Gymnázium, odborná střední škola, učiliště nebo konzervatoř. Možností je spousta. Jestli se stále rozhodujete a chcete si udělat přehled o tom, které střední školy a učilistě jsou ve vašem okolí, neváhejte a navštivte náš katalog středních škol a učilišť . U nás zjistíte, kdy mají jednotlivé střední školy termíny přijímacích řízení, kdy jsou dny otevřených dveří a jaké obory se otevírají. Zkrátka mnoho užitečných informací na jednom místě. Pamatujte, že štěstí přeje připraveným a se Vzděláním.CZ vám to půjde snadno.

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…