Střední školy Jihočeský kraj

podle okresů | podle zaměření

Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 22

Kanovnická 22,
370 61 České Budějovice

Gymnázium, Třeboň, Na Sadech 308

Na Sadech 308,
379 26 Třeboň

Gymnázium J. V. Jirsíka

Fráni Šrámka 23,
371 46 České Budějovice

Střední odborné učiliště

Tř. 5. května 3,
373 72 Lišov

České reálné gymnázium s.r.o.

Pražská 54a,
370 04 České Budějovice

Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8

Jírovcova 8,
371 61 České Budějovice

Townshend mezinárodní gymnázium, o.p.s.

Hradčany 1070,
373 41 Hluboká nad Vltavou

1 2 3 4 5 >> 

(celkem 92 záznamů)

Devátá třída a co teď? Gymnázium, odborná střední škola, učiliště nebo konzervatoř. Možností je spousta. Jestli se stále rozhodujete a chcete si udělat přehled o tom, které střední školy a učilistě jsou ve vašem okolí, neváhejte a navštivte náš katalog středních škol a učilišť Jihočeský kraj. U nás zjistíte, kdy mají jednotlivé střední školy termíny přijímacích řízení, kdy jsou dny otevřených dveří a jaké obory se otevírají. Zkrátka mnoho užitečných informací na jednom místě. Pamatujte, že štěstí přeje připraveným a se Vzděláním.CZ vám to půjde snadno.

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.