Střední školy Jihočeský kraj

Střední odborné učiliště

Tř. 5. května 3,
373 72 Lišov

České reálné gymnázium s.r.o.

Pražská 54a,
370 04 České Budějovice

Gymnázium, Český Krumlov, Chvalšinská 112

Chvalšinská 112,
381 01 Český Krumlov

Townshend mezinárodní gymnázium, o.p.s.

Hradčany 1070,
373 41 Hluboká nad Vltavou

1 2 3 4 5 >>

(celkem 92 záznamů)

Devátá třída a co teď? Gymnázium, odborná střední škola, učiliště nebo konzervatoř. Možností je spousta. Jestli se stále rozhodujete a chcete si udělat přehled o tom, které střední školy a učilistě jsou ve vašem okolí, neváhejte a navštivte náš katalog středních škol a učilišť Jihočeský kraj. U nás zjistíte, kdy mají jednotlivé střední školy termíny přijímacích řízení, kdy jsou dny otevřených dveří a jaké obory se otevírají. Zkrátka mnoho užitečných informací na jednom místě. Pamatujte, že štěstí přeje připraveným a se Vzděláním.CZ vám to půjde snadno.

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.