Střední školy Královehradecký kraj

Gymnázium a SOŠ

Horská 309,
543 71 Hostinné

Hotelová škola Hradec Králové, s.r.o.

Československé armády 274/55,
500 03 Hradec Králové

Gymnázium, Trutnov, Jiráskovo náměstí 325

Jiráskovo náměstí 325,
541 01 Trutnov

1 2 3 4 5 >>

(celkem 81 záznamů)

Devátá třída a co teď? Gymnázium, odborná střední škola, učiliště nebo konzervatoř. Možností je spousta. Jestli se stále rozhodujete a chcete si udělat přehled o tom, které střední školy a učilistě jsou ve vašem okolí, neváhejte a navštivte náš katalog středních škol a učilišť Královehradecký kraj. U nás zjistíte, kdy mají jednotlivé střední školy termíny přijímacích řízení, kdy jsou dny otevřených dveří a jaké obory se otevírají. Zkrátka mnoho užitečných informací na jednom místě. Pamatujte, že štěstí přeje připraveným a se Vzděláním.CZ vám to půjde snadno.

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.