Střední školy Moravskoslezský kraj

Obchodní akademie

Polská 6/1543,
708 00 Ostrava - Poruba

SOŠ waldorfská, Ostrava, p.o.

Klicperova 504/8,
709 00 Ostrava

Střední škola technických oborů

Lidická 600,
736 01 Havířov - Šumbark

SPŠ stavební

Kollárova 2,
736 01 Havířov - Podlesí

Obchodní a bankovní akademie Karviná s.r.o.

Leonovova 1795,
733 01 Karviná - Hranice

SPŠ elektrotechnická

Makarenkova 1,
736 01 Havířov - Město

Střední průmyslová škola

28. října 1598,
738 02 Frýdek-Místek

1 2 >>

(celkem 30 záznamů)

Devátá třída a co teď? Gymnázium, odborná střední škola, učiliště nebo konzervatoř. Možností je spousta. Jestli se stále rozhodujete a chcete si udělat přehled o tom, které střední školy a učilistě jsou ve vašem okolí, neváhejte a navštivte náš katalog středních škol a učilišť Moravskoslezský kraj. U nás zjistíte, kdy mají jednotlivé střední školy termíny přijímacích řízení, kdy jsou dny otevřených dveří a jaké obory se otevírají. Zkrátka mnoho užitečných informací na jednom místě. Pamatujte, že štěstí přeje připraveným a se Vzděláním.CZ vám to půjde snadno.

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.