Střední školy Moravskoslezský kraj

AHOL - Střední odborná škola, s. r. o.

náměstí Jiřího z Poděbrad 301/26,
703 00 Ostrava - Vítkovice

SPŠ stavební

Kollárova 2,
736 01 Havířov - Podlesí

Obchodní a bankovní akademie Karviná s.r.o.

Leonovova 1795,
733 01 Karviná - Hranice

SPŠ elektrotechnická

Makarenkova 1,
736 01 Havířov - Město

VOŠ, SOŠ a SOU

Husova 1302,
742 21 Kopřivnice

1 2 >>

(celkem 30 záznamů)

Devátá třída a co teď? Gymnázium, odborná střední škola, učiliště nebo konzervatoř. Možností je spousta. Jestli se stále rozhodujete a chcete si udělat přehled o tom, které střední školy a učilistě jsou ve vašem okolí, neváhejte a navštivte náš katalog středních škol a učilišť Moravskoslezský kraj. U nás zjistíte, kdy mají jednotlivé střední školy termíny přijímacích řízení, kdy jsou dny otevřených dveří a jaké obory se otevírají. Zkrátka mnoho užitečných informací na jednom místě. Pamatujte, že štěstí přeje připraveným a se Vzděláním.CZ vám to půjde snadno.

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.