Střední školy Praha

SOU kadeřnické

Karlínské náměstí 8,
186 00 Praha 8 - Karlín

SOU obchodní

Belgická 29,
120 00 Praha 2

SOU služeb

Novovysočanská 5,
190 00 Praha 9

Soukromá střední škola gastronomie, s. r. o.

Svídnická 1a/599 (vchod Mazurská 599/1a),
181 00 Praha 8 - Bohnice

SOU potravinářské

Libušská 320/111,
142 01 Praha 4 - Písnice

Střední škola elektrotechniky a strojírenství

Jesenická 1,
106 00 Praha 10 - Záběhlice

SOU Ohradní, Praha

Ohradní 57,
145 01 Praha 4 - Michle

Soukromé SOU Dr. Peška, s.r.o.

Šmolíkova 864/5,
161 00 Praha 6

1 2 >> 

(celkem 26 záznamů)

Devátá třída a co teď? Gymnázium, odborná střední škola, učiliště nebo konzervatoř. Možností je spousta. Jestli se stále rozhodujete a chcete si udělat přehled o tom, které střední školy a učilistě jsou ve vašem okolí, neváhejte a navštivte náš katalog středních škol a učilišť Praha. U nás zjistíte, kdy mají jednotlivé střední školy termíny přijímacích řízení, kdy jsou dny otevřených dveří a jaké obory se otevírají. Zkrátka mnoho užitečných informací na jednom místě. Pamatujte, že štěstí přeje připraveným a se Vzděláním.CZ vám to půjde snadno.

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Nečekané zážitky při stopování
O své zkušenosti z letního stopování do zemí bývalé Jugolsávie se podělil náš spolupracovník Tomáš Kolomazník. Co vás může potkat? Na co si dát pozor? A jak nízkorozpočtově se dá cestovat a zažít nečekané?
Přečtěte si rozhovor s Junko Shimada - japonskou studentkou, která před třemi lety získala cenu v Hrabalovské soutěži pro mladé překladatele do japonštiny.
Výuka jazyků v evropských školách
Které cizí jazyky se nejčastěji vyučují v evropských školách? Od kolika let se je žáci v jednotlivých zemích začínají učit? Jaké úrovně mají dosáhnout? Jak se na výuku cizích jazyků připravují učitelé? Jaká…