Střední školy Praha

Belgická 29,

SOU služeb

Novovysočanská 5,

Soukromá střední škola gastronomie, s. r. o.

Svídnická 1a/599 (vchod Mazurská 599/1a),
181 00 Praha 8 - Bohnice

SOU potravinářské

Libušská 320/111,
142 01 Praha 4 - Písnice

Střední škola elektrotechniky a strojírenství

Jesenická 1,
106 00 Praha 10 - Záběhlice

SOU Ohradní, Praha

Ohradní 57,
145 01 Praha 4 - Michle

Soukromé SOU Dr. Peška, s.r.o.

Šmolíkova 864/5,

1 2 >>

(celkem 26 záznamů)

Devátá třída a co teď? Gymnázium, odborná střední škola, učiliště nebo konzervatoř. Možností je spousta. Jestli se stále rozhodujete a chcete si udělat přehled o tom, které střední školy a učilistě jsou ve vašem okolí, neváhejte a navštivte náš katalog středních škol a učilišť Praha. U nás zjistíte, kdy mají jednotlivé střední školy termíny přijímacích řízení, kdy jsou dny otevřených dveří a jaké obory se otevírají. Zkrátka mnoho užitečných informací na jednom místě. Pamatujte, že štěstí přeje připraveným a se Vzděláním.CZ vám to půjde snadno.