Střední školy

Střední odborné učiliště DAKOL, s. r. o.

Petrovice u Karviné 570,
735 72 Petrovice u Karviné

RB SOU autoopravárenské

Zengrova 38,
703 00 Ostrava - Vítkovice

SOU obchodní

Belgická 29,

SOU kadeřnické

Karlínské náměstí 8,
186 00 Praha 8 - Karlín

SOU služeb

Novovysočanská 5,

SOU dopravní

Aug. Sedláčka 1145,
286 01 Čáslav

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>

(celkem 192 záznamů)

Devátá třída a co teď? Gymnázium, odborná střední škola, učiliště nebo konzervatoř. Možností je spousta. Jestli se stále rozhodujete a chcete si udělat přehled o tom, které střední školy a učilistě jsou ve vašem okolí, neváhejte a navštivte náš katalog středních škol a učilišť . U nás zjistíte, kdy mají jednotlivé střední školy termíny přijímacích řízení, kdy jsou dny otevřených dveří a jaké obory se otevírají. Zkrátka mnoho užitečných informací na jednom místě. Pamatujte, že štěstí přeje připraveným a se Vzděláním.CZ vám to půjde snadno.