Střední školy

Soukromé střední odborné učiliště Industria II s.r.o.

Bělehradská 1523/58,
400 11 Ústí nad Labem

Soukromá střední škola, s.r.o.

Štěpnická 1188,
686 06 Uherské Hradiště

SOŠ a SOU

Palackého náměstí 100,
268 01 Hořovice

SOŠ stavební a SOU stavební

Pražská 112,
280 02 Kolín II

Soukromá střední škola gastronomie, s. r. o.

Svídnická 1a/599 (vchod Mazurská 599/1a),
181 00 Praha 8 - Bohnice

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>

(celkem 192 záznamů)

Devátá třída a co teď? Gymnázium, odborná střední škola, učiliště nebo konzervatoř. Možností je spousta. Jestli se stále rozhodujete a chcete si udělat přehled o tom, které střední školy a učilistě jsou ve vašem okolí, neváhejte a navštivte náš katalog středních škol a učilišť . U nás zjistíte, kdy mají jednotlivé střední školy termíny přijímacích řízení, kdy jsou dny otevřených dveří a jaké obory se otevírají. Zkrátka mnoho užitečných informací na jednom místě. Pamatujte, že štěstí přeje připraveným a se Vzděláním.CZ vám to půjde snadno.