Střední školy

SOU potravinářské

Libušská 320/111,
142 01 Praha 4 - Písnice

Střední škola elektrotechniky a strojírenství

Jesenická 1,
106 00 Praha 10 - Záběhlice

SOU potravinářské

Šenflukova 220,
254 01 Jílové u Prahy

Střední škola Pohoda s.r.o.

Na Vinici 2244,
412 01 Litoměřice

Střední škola a Základní škola, Nové Město nad Metují

Husovo nám. 1218,
549 01 Nové Město nad Metují

Střední škola MESIT, o.p.s.

Družstevní 818,
686 01 Uherské Hradiště - Mařatice

SOŠ a SOU Jindřichův Hradec

Jáchymova 478,
377 43 Jindřichův Hradec

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> 

(celkem 192 záznamů)

Devátá třída a co teď? Gymnázium, odborná střední škola, učiliště nebo konzervatoř. Možností je spousta. Jestli se stále rozhodujete a chcete si udělat přehled o tom, které střední školy a učilistě jsou ve vašem okolí, neváhejte a navštivte náš katalog středních škol a učilišť . U nás zjistíte, kdy mají jednotlivé střední školy termíny přijímacích řízení, kdy jsou dny otevřených dveří a jaké obory se otevírají. Zkrátka mnoho užitečných informací na jednom místě. Pamatujte, že štěstí přeje připraveným a se Vzděláním.CZ vám to půjde snadno.

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Nečekané zážitky při stopování
O své zkušenosti z letního stopování do zemí bývalé Jugolsávie se podělil náš spolupracovník Tomáš Kolomazník. Co vás může potkat? Na co si dát pozor? A jak nízkorozpočtově se dá cestovat a zažít nečekané?
Výuka jazyků v evropských školách
Které cizí jazyky se nejčastěji vyučují v evropských školách? Od kolika let se je žáci v jednotlivých zemích začínají učit? Jaké úrovně mají dosáhnout? Jak se na výuku cizích jazyků připravují učitelé? Jaká…
Přečtěte si rozhovor s Junko Shimada - japonskou studentkou, která před třemi lety získala cenu v Hrabalovské soutěži pro mladé překladatele do japonštiny.