Střední školy

337 01 Rokycany

Soukromé SOU ATHOZ

Němčická 1749,

Soukromé SOU Dr. Peška, s.r.o.

Šmolíkova 864/5,

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>

(celkem 192 záznamů)

Devátá třída a co teď? Gymnázium, odborná střední škola, učiliště nebo konzervatoř. Možností je spousta. Jestli se stále rozhodujete a chcete si udělat přehled o tom, které střední školy a učilistě jsou ve vašem okolí, neváhejte a navštivte náš katalog středních škol a učilišť . U nás zjistíte, kdy mají jednotlivé střední školy termíny přijímacích řízení, kdy jsou dny otevřených dveří a jaké obory se otevírají. Zkrátka mnoho užitečných informací na jednom místě. Pamatujte, že štěstí přeje připraveným a se Vzděláním.CZ vám to půjde snadno.