Střední školy

Obchodní akademie a Střední odborné učiliště

Kollárova 1669,
698 33 Veselí nad Moravou

Střední škola Strážnice

J. Skácela 890,
696 62 Strážnice

Hotelová škola Mariánské Lázně

Komenského 449,
353 01 Mariánské Lázně

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola

U Stadionu 1166,
516 01 Rychnov nad Kněžnou

<<  1 ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>

(celkem 192 záznamů)

Devátá třída a co teď? Gymnázium, odborná střední škola, učiliště nebo konzervatoř. Možností je spousta. Jestli se stále rozhodujete a chcete si udělat přehled o tom, které střední školy a učilistě jsou ve vašem okolí, neváhejte a navštivte náš katalog středních škol a učilišť . U nás zjistíte, kdy mají jednotlivé střední školy termíny přijímacích řízení, kdy jsou dny otevřených dveří a jaké obory se otevírají. Zkrátka mnoho užitečných informací na jednom místě. Pamatujte, že štěstí přeje připraveným a se Vzděláním.CZ vám to půjde snadno.