Střední školy Uherské Hradiště

Střední odborné učiliště Uherský Brod

Svatopluka Čecha 1110,
688 01 Uherský Brod

Soukromá střední škola, s.r.o.

Štěpnická 1188,
686 06 Uherské Hradiště

Střední škola MESIT, o.p.s.

Družstevní 818,
686 01 Uherské Hradiště - Mařatice

SOU letecké s.r.o.

Na Záhonech 1177,
686 04 Kunovice

Devátá třída a co teď? Gymnázium, odborná střední škola, učiliště nebo konzervatoř. Možností je spousta. Jestli se stále rozhodujete a chcete si udělat přehled o tom, které střední školy a učilistě jsou ve vašem okolí, neváhejte a navštivte náš katalog středních škol a učilišť Uherské Hradiště. U nás zjistíte, kdy mají jednotlivé střední školy termíny přijímacích řízení, kdy jsou dny otevřených dveří a jaké obory se otevírají. Zkrátka mnoho užitečných informací na jednom místě. Pamatujte, že štěstí přeje připraveným a se Vzděláním.CZ vám to půjde snadno.