Střední odborné školy Bruntál

Střední škola zemědělství a služeb

Nemocniční 117/11,
793 95 Město Albrechtice

SPŠ stavební

Kollárova 2,
736 01 Havířov - Podlesí

Hotelová škola a Obchodní akademie Havířov s.r.o.

Tajovského 2,
736 01 Havířov - Podlesí

Soukromá SOŠ PRIMA s.r.o.

Sokolovská 29,
795 01 Rýmařov

Střední průmyslová škola

Kavalcova 1,
792 01 Bruntál

Soukromá střední škola PRAKTIK s.r.o.

Tyršova 59,
793 12 Horní Benešov

Devátá třída a co teď? Gymnázium, odborná střední škola, učiliště nebo konzervatoř. Možností je spousta. Jestli se stále rozhodujete a chcete si udělat přehled o tom, které střední školy a učilistě jsou ve vašem okolí, neváhejte a navštivte náš katalog středních škol a učilišť Bruntál. U nás zjistíte, kdy mají jednotlivé střední školy termíny přijímacích řízení, kdy jsou dny otevřených dveří a jaké obory se otevírají. Zkrátka mnoho užitečných informací na jednom místě. Pamatujte, že štěstí přeje připraveným a se Vzděláním.CZ vám to půjde snadno.

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.