Střední odborné školy Cheb

Jezdecká akademie - Střední odborná škola Mariánské Lázně s.r.o.

Mariánské Lázně 569, P.O.Box 43,
353 01 Mariánské Lázně

Obchodní akademie

Ruská 355,
353 69 Mariánské Lázně

Hotelová škola Mariánské Lázně

Komenského 449,
353 01 Mariánské Lázně

Devátá třída a co teď? Gymnázium, odborná střední škola, učiliště nebo konzervatoř. Možností je spousta. Jestli se stále rozhodujete a chcete si udělat přehled o tom, které střední školy a učilistě jsou ve vašem okolí, neváhejte a navštivte náš katalog středních škol a učilišť Cheb. U nás zjistíte, kdy mají jednotlivé střední školy termíny přijímacích řízení, kdy jsou dny otevřených dveří a jaké obory se otevírají. Zkrátka mnoho užitečných informací na jednom místě. Pamatujte, že štěstí přeje připraveným a se Vzděláním.CZ vám to půjde snadno.

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.