Střední odborné školy Chrudim

Hotelová škola Bohemia s.r.o.

Víta Nejedlého 482,
537 01 Chrudim

SŠZ a VOŠ Chrudim

Poděbradova 842,
537 60 Chrudim 4

Střední průmyslová škola Chrudim

Čáslavská 973,
537 01 Chrudim IV

SOŠ a SOU technické

Sportovní 322,
538 43 Třemošnice

Devátá třída a co teď? Gymnázium, odborná střední škola, učiliště nebo konzervatoř. Možností je spousta. Jestli se stále rozhodujete a chcete si udělat přehled o tom, které střední školy a učilistě jsou ve vašem okolí, neváhejte a navštivte náš katalog středních škol a učilišť Chrudim. U nás zjistíte, kdy mají jednotlivé střední školy termíny přijímacích řízení, kdy jsou dny otevřených dveří a jaké obory se otevírají. Zkrátka mnoho užitečných informací na jednom místě. Pamatujte, že štěstí přeje připraveným a se Vzděláním.CZ vám to půjde snadno.

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.