Střední odborné školy Ostrava-město

Střední škola uměleckých řemesel, s.r.o.

Gurťjevova 8,
700 30 Ostrava - Zábřeh

Obchodní akademie

Polská 6/1543,
708 00 Ostrava - Poruba

AHOL - Střední odborná škola, s. r. o.

náměstí Jiřího z Poděbrad 301/26,
703 00 Ostrava - Vítkovice

SOŠ a SOU

Vratimovská 681,
707 00 Ostrava - Kunčice

Střední škola elektrotechnická

Na Jízdárně 30,
702 00 Ostrava

1 2 >>

(celkem 22 záznamů)

Devátá třída a co teď? Gymnázium, odborná střední škola, učiliště nebo konzervatoř. Možností je spousta. Jestli se stále rozhodujete a chcete si udělat přehled o tom, které střední školy a učilistě jsou ve vašem okolí, neváhejte a navštivte náš katalog středních škol a učilišť Ostrava-město. U nás zjistíte, kdy mají jednotlivé střední školy termíny přijímacích řízení, kdy jsou dny otevřených dveří a jaké obory se otevírají. Zkrátka mnoho užitečných informací na jednom místě. Pamatujte, že štěstí přeje připraveným a se Vzděláním.CZ vám to půjde snadno.

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.