Střední odborné školy Plzeňský kraj

Akademie hotelnictví a cestovního ruchu Plzeň

Nade Mží 1,
318 00 Plzeň - Skvrňany

Gymnázium a OA

Soběslavova 1426,
349 01 Stříbro

Střední odborná škola

Benešova 508,
349 01 Stříbro

SPŠ strojnická, Plzeň

Klatovská 109,

PLZEŇSKÁ OA s.r.o.

Politických vězňů 5,

ISŠ živnostenská

Škroupova 13,

SOŠ a SOU

Littrowa 122,
346 01 Horšovský Týn

1 2 >>

(celkem 34 záznamů)

Devátá třída a co teď? Gymnázium, odborná střední škola, učiliště nebo konzervatoř. Možností je spousta. Jestli se stále rozhodujete a chcete si udělat přehled o tom, které střední školy a učilistě jsou ve vašem okolí, neváhejte a navštivte náš katalog středních škol a učilišť Plzeňský kraj. U nás zjistíte, kdy mají jednotlivé střední školy termíny přijímacích řízení, kdy jsou dny otevřených dveří a jaké obory se otevírají. Zkrátka mnoho užitečných informací na jednom místě. Pamatujte, že štěstí přeje připraveným a se Vzděláním.CZ vám to půjde snadno.

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…