Střední odborné školy Plzeňský kraj

Akademie hotelnictví a cestovního ruchu Plzeň

Nade Mží 1,
318 00 Plzeň - Skvrňany

Gymnázium a OA

Soběslavova 1426,
349 01 Stříbro

Střední odborná škola

Benešova 508,
349 01 Stříbro

SPŠ strojnická, Plzeň

Klatovská 109,
301 00 Plzeň

PLZEŇSKÁ OA s.r.o.

Politických vězňů 5,
301 00 Plzeň

ISŠ živnostenská

Škroupova 13,
301 00 Plzeň

SOŠ a SOU

Littrowa 122,
346 01 Horšovský Týn

1 2 >> 

(celkem 34 záznamů)

Devátá třída a co teď? Gymnázium, odborná střední škola, učiliště nebo konzervatoř. Možností je spousta. Jestli se stále rozhodujete a chcete si udělat přehled o tom, které střední školy a učilistě jsou ve vašem okolí, neváhejte a navštivte náš katalog středních škol a učilišť Plzeňský kraj. U nás zjistíte, kdy mají jednotlivé střední školy termíny přijímacích řízení, kdy jsou dny otevřených dveří a jaké obory se otevírají. Zkrátka mnoho užitečných informací na jednom místě. Pamatujte, že štěstí přeje připraveným a se Vzděláním.CZ vám to půjde snadno.

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…