Střední odborné školy Trutnov

SOŠ a SOU

Krkonošská 265,
543 11 Vrchlabí

Střední škola informatiky a služeb

E. Krásnohorské 2069,
544 11 Dvůr Králové nad Labem

Obchodní akademie

Malé náměstí 158,
541 01 Trutnov

Devátá třída a co teď? Gymnázium, odborná střední škola, učiliště nebo konzervatoř. Možností je spousta. Jestli se stále rozhodujete a chcete si udělat přehled o tom, které střední školy a učilistě jsou ve vašem okolí, neváhejte a navštivte náš katalog středních škol a učilišť Trutnov. U nás zjistíte, kdy mají jednotlivé střední školy termíny přijímacích řízení, kdy jsou dny otevřených dveří a jaké obory se otevírají. Zkrátka mnoho užitečných informací na jednom místě. Pamatujte, že štěstí přeje připraveným a se Vzděláním.CZ vám to půjde snadno.

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.