Střední odborné školy Uherské Hradiště

Střední škola služeb s.r.o.

Štěpnická 1156,
686 06 Uherské Hradiště

Střední škola MESIT, o.p.s.

Družstevní 818,
686 01 Uherské Hradiště - Mařatice

Střední uměleckoprůmyslová škola

Všehrdova 267,
686 53 Uherské Hradiště

SPŠ Uherský Brod

Nivnická 1781,
688 01 Uherský Brod

Střední odborná škola a Gymnázium

Velehradská 1527,
686 03 Staré Město

STŘEDNÍ ZDRAVOTNICKÁ ŠKOLA

Kollárova 617,
686 01 Uherské Hradiště

SOŠ a SOU

Mojmírova 747,
686 06 Uherské Hradiště

Devátá třída a co teď? Gymnázium, odborná střední škola, učiliště nebo konzervatoř. Možností je spousta. Jestli se stále rozhodujete a chcete si udělat přehled o tom, které střední školy a učilistě jsou ve vašem okolí, neváhejte a navštivte náš katalog středních škol a učilišť Uherské Hradiště. U nás zjistíte, kdy mají jednotlivé střední školy termíny přijímacích řízení, kdy jsou dny otevřených dveří a jaké obory se otevírají. Zkrátka mnoho užitečných informací na jednom místě. Pamatujte, že štěstí přeje připraveným a se Vzděláním.CZ vám to půjde snadno.

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.