Střední školy Olomoucký kraj

Odborné učiliště a Praktická škola

Lipová - lázně 458,
790 61 Lipová - lázně

Střední odborná škola služeb s.r.o.

Pavlovická 16/51,
772 00 Olomouc-Pavlovičky

Střední zdravotní škola

Kladská 2,
787 01 Šumperk

SOŠ a SOU technické

Kouřílkova 8,
750 02 Přerov

SOŠ Uničov, s.r.o.

Stromořadí 420,
783 91 Uničov

1 2 3 4 5 >>

(celkem 95 záznamů)

Devátá třída a co teď? Gymnázium, odborná střední škola, učiliště nebo konzervatoř. Možností je spousta. Jestli se stále rozhodujete a chcete si udělat přehled o tom, které střední školy a učilistě jsou ve vašem okolí, neváhejte a navštivte náš katalog středních škol a učilišť Olomoucký kraj. U nás zjistíte, kdy mají jednotlivé střední školy termíny přijímacích řízení, kdy jsou dny otevřených dveří a jaké obory se otevírají. Zkrátka mnoho užitečných informací na jednom místě. Pamatujte, že štěstí přeje připraveným a se Vzděláním.CZ vám to půjde snadno.