Střední školy Olomoucký kraj

Odborné učiliště a Praktická škola

Lipová - lázně 458,
790 61 Lipová - lázně

Střední odborná škola služeb s.r.o.

Pavlovická 16/51,
772 00 Olomouc-Pavlovičky

Střední zdravotní škola

Kladská 2,
787 01 Šumperk

SOŠ Uničov, s.r.o.

Stromořadí 420,
783 91 Uničov

Soukromé odborné učiliště Velký Újezd, s.r.o.

Velký Újezd 321,
783 55 Velký Újezd 321

SOŠ a SOU technické

Kouřílkova 8,
750 02 Přerov

1 2 3 4 5 >>

(celkem 95 záznamů)

Devátá třída a co teď? Gymnázium, odborná střední škola, učiliště nebo konzervatoř. Možností je spousta. Jestli se stále rozhodujete a chcete si udělat přehled o tom, které střední školy a učilistě jsou ve vašem okolí, neváhejte a navštivte náš katalog středních škol a učilišť Olomoucký kraj. U nás zjistíte, kdy mají jednotlivé střední školy termíny přijímacích řízení, kdy jsou dny otevřených dveří a jaké obory se otevírají. Zkrátka mnoho užitečných informací na jednom místě. Pamatujte, že štěstí přeje připraveným a se Vzděláním.CZ vám to půjde snadno.

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.