Střední školy Praha

Učňovská 1,

VOŠPS a SPŠ a Gymnázium

Evropská 33,

Gymnasium Jižní Město, s. r. o.

Tererova 2135/17,

SPŠ zeměměřická

Pod Táborem 300,

Mensa gymnázium, o.p.s.

Španielova 1111/19,

Střední odborné učiliště, Praha - Radotín

Pod Klapicí 11,
153 80 Praha 5 - Radotín

Gymnázium Jana Keplera

Parléřova 2,

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>

(celkem 195 záznamů)

Devátá třída a co teď? Gymnázium, odborná střední škola, učiliště nebo konzervatoř. Možností je spousta. Jestli se stále rozhodujete a chcete si udělat přehled o tom, které střední školy a učilistě jsou ve vašem okolí, neváhejte a navštivte náš katalog středních škol a učilišť Praha. U nás zjistíte, kdy mají jednotlivé střední školy termíny přijímacích řízení, kdy jsou dny otevřených dveří a jaké obory se otevírají. Zkrátka mnoho užitečných informací na jednom místě. Pamatujte, že štěstí přeje připraveným a se Vzděláním.CZ vám to půjde snadno.

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…