Střední školy Teplice

Základní a praktická škola Arkadie, o. p. s.

U Nových lázní 1286/9,
415 01 Teplice

Střední škola technická AGC a.s.

Rooseveltovo nám. 5,
415 03 Teplice

SOŠ a SOU gastronomie

Benešovo náměstí 1/604,
415 49 Teplice

SOŠ, SOU, OU a Učiliště

Na Příkopě 77,
417 41 Krupka 3

Devátá třída a co teď? Gymnázium, odborná střední škola, učiliště nebo konzervatoř. Možností je spousta. Jestli se stále rozhodujete a chcete si udělat přehled o tom, které střední školy a učilistě jsou ve vašem okolí, neváhejte a navštivte náš katalog středních škol a učilišť Teplice. U nás zjistíte, kdy mají jednotlivé střední školy termíny přijímacích řízení, kdy jsou dny otevřených dveří a jaké obory se otevírají. Zkrátka mnoho užitečných informací na jednom místě. Pamatujte, že štěstí přeje připraveným a se Vzděláním.CZ vám to půjde snadno.