Střední školy Zlín

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

Lesní čtvrť 1364,
761 37 Zlín

Gymnázium Jana Pivečky Slavičín

Školní 822,
763 21 Slavičín

Střední odborná škola Luhačovice

Masarykova 101,
763 26 Luhačovice

Střední škola obchodně technická

nám. T. G. Masaryka 1279,
760 01 Zlín

Střední odborná škola

tř. T. Bati 1266,
765 02 Otrokovice

Gymnázium Otrokovice

tř. Spojenců 907,
765 13 Otrokovice

Střední průmyslová škola

tř. T. Bati 1266,
765 02 Otrokovice

SZŠ a VOŠ zdravotnická Zlín

Broučkova 372,
760 01 Zlín

Devátá třída a co teď? Gymnázium, odborná střední škola, učiliště nebo konzervatoř. Možností je spousta. Jestli se stále rozhodujete a chcete si udělat přehled o tom, které střední školy a učilistě jsou ve vašem okolí, neváhejte a navštivte náš katalog středních škol a učilišť Zlín. U nás zjistíte, kdy mají jednotlivé střední školy termíny přijímacích řízení, kdy jsou dny otevřených dveří a jaké obory se otevírají. Zkrátka mnoho užitečných informací na jednom místě. Pamatujte, že štěstí přeje připraveným a se Vzděláním.CZ vám to půjde snadno.

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…