Střední školy Zlínský kraj

podle okresů | podle zaměření

Střední odborné učiliště Uherský Brod

Svatopluka Čecha 1110,
688 01 Uherský Brod

SPŠ nábytkářská, SOU a OU

Holešovská 394,
768 61 Bystřice pod Hostýnem

Soukromá střední škola, s.r.o.

Štěpnická 1188,
686 06 Uherské Hradiště

Gymnázium Jana Pivečky Slavičín

Školní 822,
763 21 Slavičín

Tauferova SOŠ veterinární

Koperníkova 1429,
767 01 Kroměříž

Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov

Palackého 524,
769 01 Holešov

Církevní SOŠ

Husova 537,
687 71 Bojkovice

1 2 3 4 >> 

(celkem 75 záznamů)

Devátá třída a co teď? Gymnázium, odborná střední škola, učiliště nebo konzervatoř. Možností je spousta. Jestli se stále rozhodujete a chcete si udělat přehled o tom, které střední školy a učilistě jsou ve vašem okolí, neváhejte a navštivte náš katalog středních škol a učilišť Zlínský kraj. U nás zjistíte, kdy mají jednotlivé střední školy termíny přijímacích řízení, kdy jsou dny otevřených dveří a jaké obory se otevírají. Zkrátka mnoho užitečných informací na jednom místě. Pamatujte, že štěstí přeje připraveným a se Vzděláním.CZ vám to půjde snadno.

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…