Střední školy Zlínský kraj

Střední odborné učiliště Uherský Brod

Svatopluka Čecha 1110,
688 01 Uherský Brod

Soukromá střední škola, s.r.o.

Štěpnická 1188,
686 06 Uherské Hradiště

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

Lesní čtvrť 1364,
761 37 Zlín

Gymnázium Jana Pivečky Slavičín

Školní 822,
763 21 Slavičín

Střední škola cestovního ruchu, s.r.o.

U Kantorka 406,
756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov

Palackého 524,
769 01 Holešov

1 2 3 4 >>

(celkem 75 záznamů)

Devátá třída a co teď? Gymnázium, odborná střední škola, učiliště nebo konzervatoř. Možností je spousta. Jestli se stále rozhodujete a chcete si udělat přehled o tom, které střední školy a učilistě jsou ve vašem okolí, neváhejte a navštivte náš katalog středních škol a učilišť Zlínský kraj. U nás zjistíte, kdy mají jednotlivé střední školy termíny přijímacích řízení, kdy jsou dny otevřených dveří a jaké obory se otevírají. Zkrátka mnoho užitečných informací na jednom místě. Pamatujte, že štěstí přeje připraveným a se Vzděláním.CZ vám to půjde snadno.

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.