Studium v zahraničí a au-pair Brno

ALFA agency

nám. Svobody 12,

Agentura Betty

Molákova 3,
628 00 Brno

STUDYMIX s.r.o.

Kozí 4,
624 00 Brno

STUDENT AGENCY, Brno

náměstí Svobody 17,

GALAXYS

Úvoz 63,

Lingua centrum H.*E.

Křenová 52,

Au-pair Aaa Agency

Bašty 6,

J&KConsulting - studium v USA

Jírovcova 61,
623 00 Brno

Říká se, že nejlépe se člověk naučí cizí jazyk, když odjede do zahraničí. Pokud možno do země, kde se daným jazykem mluví. Někteří lidé využívají tuto příležitost již při studiu, což je veliká výhoda. S programem Erasmus lze ale vycestovat pouze jednou. A co teď. Nezapomínejte, že existují i jiné možnosti studia v zahraničí. V našem katalogu škol najdete i ty, které poskytují nejen nejrůznější druhy studia v zahraničí, ale zároveň umožňují vycestovat jako au-pair.