Studium v zahraničí a au-pair Královehradecký kraj

podle okresů | podle zaměření

STUDENT AGENCY, Hradec Králové

Čelakovského 11/623,
500 02 Hradec Králové

A - Z Education centre s.r.o.

Palackého 174,
55101 Jaroměř

Agentura FINE

Palackého 174,
551 01 Jaroměř

CCI - Studium v USA

Vysoká nad Labem 495,
503 31 Vysoká nad Labem

CAMP CENTER INTERNATIONAL

Eliščino nábřeží 777,
500 02 Hradec Králové 3

Říká se, že nejlépe se člověk naučí cizí jazyk, když odjede do zahraničí. Pokud možno do země, kde se daným jazykem mluví. Někteří lidé využívají tuto příležitost již při studiu, což je veliká výhoda. S programem Erasmus lze ale vycestovat pouze jednou. A co teď. Nezapomínejte, že existují i jiné možnosti studia v zahraničí. V našem katalogu škol najdete i ty, které poskytují nejen nejrůznější druhy studia v zahraničí, ale zároveň umožňují vycestovat jako au-pair.